61 "kayseri evden eve nakliyat" müşteri yorumu

YORUM YAZAR MISINIZ?
 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Kaan A.

  Kayseride evden eve nakl,iyat hizmeti aldık 10 numara taşıdılar.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Ahmet A.

  Evden eve nakliyat firması ararken Kayseri’de Elden ele nakliyeyi bulduk. Bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine bulmuştuk. İşlerinin gerçekten erbabılar. Ellerine sağlık bende nakliyat firması arayan kişilere tavsiye ediyorum.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Mahmut S.

  Evden eve nakliye konusunda çok yardımcı oldular hepsine teşekkür ederiz. Kayseri’de ev taşıma ihtiyacınız için tercih edebilirsiniz.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Harun C.

  Evden eve nakliye firmasını biz internetten bulduk. Daha önce taşındığımız bir nakliye firması ile sıkıntı yaşamıştık. Müşteri yorumlarına baktık genelde memnun herkes bizde tercih ettik ve memnun aldık ev taşıtmak isteyen herkes taşıtabilir.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Cem K.

  Kayseri’de aldığımız evden eve nakliyat hizmetini biz beğendik gayet iyi. Bizede bir arkadaşım tavsiye etmişti bende tüm Kayseri’ ye tavsiye edebilirim.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Çağrı İ.

  Ev taşıma hizmeti gerçekten mükemmel bir hizmet birde böyle mükemmel hizmeti kaliteli bir evden eve nakliyat firmasından alınca tadından yenmiyor deyimi manasını tam anlamıyla buluyor, teşekkürler.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Emel K.

  Elden ele nakliyat firmasının bize verdiği asansörlü ev taşıma hizmetini beğendik. Firma çalışanları çok ilgili ve işinin ehli. Sorduğunuz ve rica ettiğiniz konularda size zorluk değil kolaylık sağlıyorlar. Kayseri’ de taşımacılık hizmeti isteyenlere önerilir.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Mehmet K.

  Kayseri’ de aldım bu evden eve nakliyat hizmetini. Memnun kaldık. İyi bir nakliyat firması. Daha önce taşınmamıştık ilk ev taşıma deneyimimiz başarılı geçti teşekkür ederiz.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Hasan K.

  Bizlere gösterdikleri nazik davranış ve kaliteli evden eve nakliyat hizmeti işin çok teşekkürler. Bir kaç ufak aksilikler oldu ancak firmanın gösterdiği hizmet bu aksiliklerin önüne geçti. Harika bir Kayseri nakliyat firmasıdır Elden ele nakliyat yorumumuzda bunu belirtmek isteriz.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Ayhan K.

  Ben evde yoktum babamlar vardı ev taşınırken ancak onların dediklerine göre çok yardımcı olmuşlar hem eski evde hemde yeni evde hiç sorun çıkarmadan çok hızlı şekilde taşımışlar. Babam diğer Kayseri evden eve nakliyat firmalarına benzemiyor dedi çok ilgililer dedi. Banada yorumu buraya yazmak kaldı.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Çağdaş T.

  Ev taşıma konusunda son derece titiz ve temiz iş çıkardılar. Sayın çalışanlarına buradan çok teşekkür ederim nakliyatın zor olduğunu biliyorduk ancak bu sefer kolay oldu daha doğru Elden ele taşımacılık kolaylaştırdı. Kayseri de ev taşıma firması arayanlara öneririz.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Kadir T.

  İnternette çeşitli yerlerdeki kayseri evden eve nakliyat yorumlarına bakarken buldum bu firmayı hemen aradım. Karşıma çıkan firma yetkilisin ilgisinden dolayı direk anlaştım verdiği fiyatta diğer kayseri firmalarına göre neredeyse aynıydı ancak ben bu firmayı seçtim gayet memnun kaldım.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Mehmet E.

  Nakliyat konusunda bizlere verdikleri hizmet dolayısıyla Elden Ele Nakliyat şirketine çok teşekkür ederiz. İşe başladıkları saatten işin teslimine kadar her konuda sorun çıkarmadan başarılı bir şekilde ev taşıma hizmeti sundular. Ayrıca diğer Kayseri evden eve nakliyat firmalarındanda daha uygun fiyat verdiler bu sebeplede ayrıca teşekkür ederiz.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Hakan B.

  Güler yüz ve samimiyetle müşterilerine hizmet veren firmaların tüm sorunların üstesinden gelineceğine inanıyorum. Geçen hafta Kayseri'de evimizi taşıtmak için Kayseri evden eve nakliyat firması araştırırken Elden Ele ile tanıştık. Telefonun ilk açılması ile başlayıp ev taşımadan eşyaların Kayseri'deki yeni evimize taşınmasına kadar tüm süreç gayet başarılıydı. Teşekkür ederim.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Yunus E.

  Evimizin taşınmasında emeği geçen emeği geçen, kafama takılan her türlü soruya özenle ve itinayla beni bilgilendirerek yardımcı olan nakliyat firması yetkilisi ve tüm eldenelenakliyat.com ailesine teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Tayfun A.

  Bütçenize en uygun evden eve nakliyat tekliflerini Elden Ele Nakliyat'ta bulabilirsiniz. Üstelik en iyi nakliye hizmetini uygun fiyata alıyorsunuz.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Çağdaş H.

  Öncelikle, bir kez daha Kayseri Elden Ele Ev Taşıma müşterisi olmaktan inanılmaz büyük bir mutluluk, huzur, heyecan ve onur duydum. Bu bağlamda, değerli nakliyat çalışanlarına ne kadar teşekkür etsem az. Elden Ele ile tanışmam birkaç yıl öncesine dayanıyor. Birbirinden güzel ve cazip olanaklar ve nakliyat fiyatları sayesinde Eldenelenakliyat.com ile tanışıp bu güzel aileye katıldım. Sizin de evden eve nakliyat şirketine ihtiyacınız olursa sizlere öneririm.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Dursun S.

  Merhaba Elden Ele Nakliyat Ailesi, Kayseri evden eve nakliyat araştırmalarım sırasında göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı nakliye çalışanınız Selahattin Bey’e teşekkürlerimi sunuyorum. Böyle özverili çalışanlarınız olduğu için tebrik ediyorum.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Selim K.

  Ev taşıma konusunda bir çok web sitesi bir çok evden eve nakliyat platformu var ücret kıyaslaması yapan ancak bence önemli olan firmayla mümkünse bir yüz yüze ön görüşme yapmak firmanın ciddiyetini ölçmek gerek. Türkiye’ de bazen cidden iş yaptırmak çok zor adam en iyi Kayseri nakliyat firmasıyız diyor geliyor bomboş. Elden ele nakliyat en azından böyle çıkmadı. Çağırın baksınlar siz gidin herşeyi konuşun. Sonuçta mutluda olmak var mutsuz da neden ev taşıma hizmeti alırken para öderken ben huzur

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Gümüş K.

  Biz Kayseri evden eve taşımacılık firması olarak Elden ele nakliyat firmasını öneriyoruz. Bütün çalışanları beğendik normal yorum yazmam kolay kolay ancak yazma gereği duydum. Çünkü böyle nakliyat firmaları kazanmalı diye düşünüyorum.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Can Ö.

  Evden eve nakliyat hizmeti almak isteyenlere bir kaç önerim olacak. Nakliyat firması size ne derse desin bütün noktaları açık ve net konuşun. Fiyat, eşya boyutu, asansör gibi herşey yani. Ben daha önce bir Kayseri ev taşıma firmasından dilim yanmıştı artık bunu yapıyorum canım yanmıyor.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Can E.

  Kayseri evden eve nakliyat firmasına ilgi ve hoşgörülerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Gayet memnun ettiler bizi. Bizden kaynaklı ufak tefek sıkıntı yaşadık ancak sorun yapmadılar.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Mustafa K.

  Elden ele ev taşıma firması ile anlaştık. Gayet uygun fiyata taşırken kaliteli Evden eve taşımacılık hizmetide sağladılar. Bir kaç Kayseri nakliyat firması ilede görüştük ancak en iyi bunlardı sonuçlarıda iyi oldu hepsine teşekkür ederiz.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Kaya G.

  Elden Ele Nakliyat, Kayseri nakliyat firmaları arasında son zamanlarda taşındığım en iyi firmalardan birisi. Son derece ilgili ve işlerinin ehli çalışanları var. Ev eşyalarımızı taşırken ve taşıma esnasında hiç bir zarar gelmedi eşyalarımıza hepsinin eline ve koluna sağlık bizim yorumumuz da bu şekilde.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Aydın K.

  Kayseri evden eve taşımacılık firması arıyordum. Doğrusunu söylemek ilk olarak en uygun ve en ucuz olsun istiyordum maddi sebeplerden dolayı o an. Ancak taşınırken gördüm ki ev taşıma yapan firma çok önemli. Blr tane eşyana zarar gelse o paranın misliyle fazlasını verirsin. Elden ele nakliyat hem beni ücret olarak mutlu ettiler hemde eşyalarıma gösterdikleri özen ile. Hepsinin ellerine sağlık.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Selahattin C.

  Tabiki daha başka kaliteli Kayseri evden eve nakliyat firması da olabilir ancak taşındığım ve denediğim için bu nakliye firmasının kalitelini görmüş oldum. Evden eve taşımacılık firması ile sorun yaşamak istemezseniz elden ele firmasını denemenizi öneririm.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Recep B.

  İlk defa ev taşıma firması ile evimizi taşıttık, hemde asansörlü. Eskiden biz taşıyorduk günlerce hem ağrısını sızısını çekiyor hemde eşyalara çok zarar veriyorduk. Ancak arkadaşlar geldi eşyaları güzelde paketledi tıkır tıkır yükeyip yeni evimizede güzelde montajını yaptılar. Kayseri'de asansörlü evden eve nakliyat firmasına ihtiyacınız olursa hiç beklemeyin.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Serkan K.

  Kayseri evden eve taşımacılık firması arkadaşlar işlerinde gerçekten uzmanlar. Sektörde bu şekilde uzman nakliyecilerin olması sevindirici. Malum bazen insanları çileden çıkarıcı nakliyatçılar ile karışaşıyor ve duyuyoruz. Ancak bu arkadaşlar beklediğimin çok üzerinde bir evden eve nakliyat firması çıktı, teşekkür ederiz.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Salim H.

  Eşya depolama hizmeti için Elden Ele Nakliyat firmasını tercih ettik. Eşyalarımızı büyük bir titizlik içerisinde depoladılar ve geri bize teslim ettiler. Eşya depolamaya sizinde ihtiyacınız varsa görüşün derim, kaliteli.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Hasan S.

  Evden eve nakliyat Kayseri tercihimiz Elden Ele Nakliyat’tan yana oldu. Firma zamanında geldi zamanında işini bitirdi. Hiç bir eşyamıza zarar vermediler gayet titiz taşıma yaptılar. Arkadaşların ellerine sağlık.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Mahmut K.

  Kayseri şehirler arası evden eve nakliyat firması ararken buldum arkadaşları. En başta bir sıkıntı yaşadık koliyi taşıyan duvara çarpmış yanlışlıkla ve bir tabak kırılmış. Ancak arkadaşlar sağolsun konuştuktan sonra ödeyelim dediler samimi yaklaştılar ödetmedim dürüst olmalı yeterliydi benim için. Yine olsa yine taşıtırım. Evden eve nakliyat konusunda uzman kayseri firması.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Emin K.

  İsmini hatırlamadığım bir Kayseri nakliyat firması tam taşınma esnasında fiyatı az buldu. Dedik geldiniz baktınız fiyatı siz verdiniz şimdi yan çiziyorsunuz hemen iptal ettim gönderdim. İnternette yazınca elden ele firmasını bulduk bunlarda Kayseri nakliyat firması ancak adamlar geldi evimi asansör ile taşıdılar paralarını aldı gittiler.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Sakin B.

  Kayseri nakliyat firması olarak daha önce bir kaç kez daha evden eve nakliyat firması ile taşındık. Ancak en memnun kaldığımız bu nakliyat firması oldu. İşin en başından sonuna kadar son derece ilgili bir nakliye firması teşekkür eder iyi çalışmalar dileriz.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Şirin K.

  Güleryüzlü çalışanlarından ve yaptıkları güzel nakliye hizmetinden dolayı evden eve nakliyeci arkadaşlara çok teşekkürler. Kayseri Melikgazi ilçemizde eşyalarımızı asansörle taşıdılar. Bir kaç Kayseri evden eve nakliyat firması ilede fiyat ve iş görüşmüştük ancak en yakın bize bu geldi kurumsal bir nakliyat firması. Ellerine gönüllerine sağlık.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Emirhan A.

  Kayseri’mizde bu şekilde hizmet veren evden eve nakliyat firmalarının olması insana güven veriyor. Bir firma verdiği sözleri tutuyorsa o firmadan korkmayın. Elden ele nakliyat firması bize bunu yaptı hem nakliyat fiyatları uygun hemde yaptıkları iş temiz daha ne istenir harikasınız.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Furkan Ş.

  Evden eve nakliyatta mükemmel kalite ve kaliteli hizmet Elden Ele Nakliyatta. Bize bir arkadaş referans olmuştu onun sayesinde taşındık. Asansörlü eşya taşıma yaptırdık firmaya.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Hacı Ahmet K.

  Nakliyat firmalarının sitelerini ve müşteri yorumlarını incelerken bir yorum görmüştüm ev taşıma sanattır diye sonra içimden dedimki ev taşımamında mı sanatı olur. Evimi taşıtırken gördüm ki ev taşıtmak büyük sanatmış. İşini bilen arkadaşlar eşyalarınıza zerre zarar vermiyor. Elden ele nakliyatta öyle yaptı zamanda hiç sıkıntı yaşamadık, eşyalara hiç zarar gelmedi. Asansör kullanarak tıkır tıkır taşıdılar.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Harun K.

  Kayseri şehir içi evden eve nakliyat hizmeti elden ele nakliyat firmasından alınır. Bir tabağımız kırılmış sadece onuda ödemek istediler ödetmedim çünkü ücret almadan bazı eşya taşıma işimizde yaptılar. Harikasınız arkadaşlar.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Musa G.

  Eşyalarımızı 12. Kattan 14. Kata taşıttık arkadaşlara. Çok güleryüzlü ve profesyoneller hiç sorun yaşamadık. Asansör kendilerinmiş öğrendiğim kadarıyla kiralık asansör kullananlar varmış. Zamanında geldiler ve evimizi taşıdılar. Asansörlü evden eve nakliyatta süperler.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Hakan A.

  Kayseri Sivas arası evimizi taşıttık. Elden ele nakliyat firmasından çok memnun kaldık. Bizede bir arkadaşımız önermişti. Kayseri nakliyat firmasına çok teşekkür ederiz.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Serdar Ç.

  Taşınma sürecinde bize verdikleri destek ile en iyi kayseri evden eve taşımacılık firması diyebilirim. Daha önce taşınma tecrübem olmamıştı ancak ilk ve mükemmel oldu bunuda bu platformda paylaşmak istedim.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Ensar K.

  Kurumsal nakliyat hizmeti aldık. Arkadaşlar zamanında ve dediğimiz şekilde taşımayı yaptılar kurum olarak hiçbir arkadaşımız şikayetçi olmadı gayet beğendiler. Eğer yine evden eve nakliyat şirketine ihtiyacımız olursa yine Elden Ele taşınmak isteriz.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Sedef K.

  Google’ da hangi Kayseri evden eve nakliyat firması ile taşınmalıyım, müşteri yorumlarına bakayım derken bir kaç yerde Elden ele nakliyat firmasını gördüm hemen aradım. Telefonda gayet iddalıydılar bende tamam dedik anlaştık. Hiç şaşırtmadılar gayet güzel şekilde taşıdılar bende öneririm.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Selma K.

  Kayseri şehir içi nakliyat hizmetini Melikgazi ilçesinden Develi ilçesine aldık. Tam saatinde geldiler eşyaları kırmadan dökmeden gayet profesyonel bir şekilde evimizi taşıdılar. Nakliyat fiyatı olarakta fena değiller tercih edilir bir nakliyat şirketi.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Harun K.

  Daha önce ev taşıma firması ile bir kaç sorun yaşadık. Bu sefer işimi sağlama aldım nakliyat şirketi ile a dan z ye tüm herşeyi net konuştum nakliyat sigortası da yaptırdım. Şimdiye kadar ki en iyi taşınmayı yaşadım tabi bunda Elden Ele’ nin payıda çok fazlaydı. Çok teşekkür ederim ederim.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Canan T.

  Uzun uzun nakliyat şirketini överdim ancak gerek yok Kayseri evden eve nakliyat tavsiyem bu şirkettir.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Selim C.

  En iyi Kayseri evden eve nakliyat firması mı bilemem ancak ben taşıttım ve mutlu oldum aldıkları parayı hak ettiler.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Yalçın M.

  Evden eve nakliyat yorumlarına bakarak Elden ele Kayseri nakliyat firmasını buldum. Firma zamanında geldi zamanında teslim herşeyler on numara demek isterdim ama biraz nakliyat fiyatı yüksekti onuda kabul ederek taşıttık memnun kaldım. Kayseri’ye tavsiye ederim.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Selim C.

  Arkadaşımın Kayseri evden eve nakliyat tavsiyesi üzerine Elden Ele Nakliyat ile ev taşıttık. Gerçekten tavsiye ederim çünkü tam tavsiye edilecek nakliyat firması. Ellerinize sağlık arkadaşlar.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat
  Hasan M.

  En iyi Kayseri nakliyat firmaları diyebilirim. Daha önce bir kaç ev taşıma firması ile taşınmıştık onlarıda gördük bu adamlar gerçekten mükemmeller. Eşyalarımıza sigortada yaptılar ve hiç zarar gelmeden binanın yüzüne asansör kurarak taşıdılar. 3 saatin içerisinde isimleri gibi elden ele taşıyarak bitirdiler. Kayseri’ de evden eve nakliyat firması ararsanız birde bu arkadaşlarla taşının demeyin.

Yorumlarınıza Değer Veriyoruz

Bizim çok çok kıymetli olan fikirlerinize ve düşüncelerinize önem veriyoruz. Bu sebeple bizim için 1 dakikanızı ayırıp yorum yazarsanız çok mutlu olacağız. Elden ele nakliyat Kayseri'nin müşteri yorumları ile referanslı bir Kayseri nakliyat firmasıdır.

Müşteri Hizmetleri
Sizde Kayseri Elden Ele Nakliyat Kalitesi İle Taşınmak İster misiniz?

Taşınma uzmanlarımız size özel uygun bir fiyat teklifi hazırlayacaktır.